Ciężko pracowaliśmy aby zaprezentować nasze produkty na Il Salone del Mobile, które miały się odbyć w dniach 21 – 26 kwietnia. Niestety ze względu na sytuację spowodowaną COVID-19 targi Il Salone zostały odwołane. Organizator zaproponował nową dat, 16 – 21 czerwca 2020. Niestety nie mamy pewności w jaki sposób potoczy się cała sytuacja związana z koronawirusem dlatego publikujemy zdjęcia jednej z inwestycji zrealizowanej przy współpracy z butikiem Gianni Chiarini przygotowanej na targi Il Salone.

Gianni Chiarini Milano - Officinarkitettura

Gianni Chiarini to luksusowy butik ręcznie tworzonych torebek włoskiego projektanta mieszczący się przy jednej z najpopularniejszych ulic świata mody Via della Spiga w Milano. To własnie na tej ulicy odbywają się najważniejsze wydarzenia podczas Fashion Week Milan.

Projekt, który stworzyliśmy został przygotowany zgodnie z zaleceniami Gianni Chiarini. Ja wiecie nie mamy żadnych ograniczeń jeśli chodzi i personalizację naszych produktów. Grafika, kolor, wymiar. Każdy wzór jest zawsze indywidualnie dopasowywany do płaszczyzny na której ma zostać wyklejony. Bez względu czy będzie to tapeta winylowa na włókninie, eko paper, włókno szklane czy wielkoformatowy gres.

Jak widzicie, nie ma absolutnie żadnego problemu aby wykorzystać nasze tapety w miejscach użyteczności publicznej.